: از ایده‌ای ناب تا تبدیل شدن به داکیوساین

کارفلو – داکیوساین ( DOCUSIGNدر سال ۲۰۰۳ میلادی تاسیس شد و از آن زمان همواره در حال ایجاد تغییر در نحوه کسب موفقیت در تجارت‌ها می‌باشد. این شرکت به وسیله توانمند سازی بیش از ۲۲۵ هزار شرکت و بیش از ۸۵ میلیون کاربر در ۱۸۸ کشوری که در هر زمان و مکانی و بر روی هر دستگاهی با صداقت و اعتماد به نفس کامل اسناد آن‌ها را ثبتنام، دریافت و مدیریت کرده است؛ در مسیر پیشرفت قرار دارد. همچنین بخاطر ایجاد شرایط عالی برای منابع انسانی و ارزش فراوان قائل شدن برای بخش مدیریت منابع انسانی خود زبانزد است.
داکیوساین پرینت کردن، فکس کردن، اسکن کردن و اسناد کاغذی محرمانه را با معاملات کسب و کار جایگزین می‌کند. داکیوساین سازمان‌هایی با هر اندازه‌ای، حوزه صنعتی و جغرافیایی را قادر می‌سازد که هر تصمیم، تصویب، گردش کار و تاییدهای کاملا دیجیتال خود را به راحتی عملی کنند. این شرکت شما را ترغیب می‌کند که زندگی و تجارت خود را همواره به سمت پیشرفت سوق دهید.

ماموریت: به وجود آوردن امکان تایید الکترونیکی، ارسال و مدیریت اسناد در هر زمانی و در هر کجا، با هر وسیله‌ای و با توانایی بالا برای همه!


مدیر عامل داکیوساین - منابع انسانی - فرهنگ سازمانی - DocuSign - CEO

مک کینسی : دوازدهمین شرکت برتر منابع انسانی

کلر ویلیامز: سیزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

سیلزفورس: پانزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

 

درباره داکیوساین

از تاسیس شرکت در سال ۲۰۰۳ میلادی، داکیوساین یک ماموریت دارد و آن سرعت بخشیدن به تجارت‌ها و راحت‌تر کردن زندگی برای شرکت‌ها و مردم در سراسر جهان می‌باشد.
آن‌ها در پیشرفت و توسعه عرصه تکنولوژی تایید الکترونیکی پیشتاز هستند و امروزه گزینه اول راه حل حق تایید الکترونیکی در دنیا می‌باشند. این تنها بخشی از گستره پلتفورم توافقی آن‌ها در سیستم مبتنی بر فضا ابری‌شان است، که به شرکت‌ها در تمام نقاط دنیا و با هر وسیله‌ای اجازه می‌دهد در کل فرآیند توافق شده (شامل تمام مسیر از آماده کردن توافق‌ها برای تایید، اعمال و مدیریت آن‌ها) در همه ابعاد و تمامی صنایع به سرعت مدرن و دیجیتال شوند.

 

ارزش آن‌ها را به راحتی می‌توان فهمید: فرآیندهای توافقی به صورت دستی،کاغذ محور هستند؛ این موضوع باعث کندی، گرانی و مستعد خطا بودن آن‌ها می‌باشد. میراث آن‌ها حذف کردن کاغذ، اتوماتیک کردن فرآیندها و قرار دادن آن‌ها در دسترس همه سیستم‌های تجاری مورد استفاده دیگر می‌باشد.

 

پلتفورم داکیوساین بالغ بر ۳۵۰ ادغام پیش ساخته برای برنامه‌های تجاری محبوب دارد. علاوه بر این، API (ای پی آی یا همان رابط برنامه‌نویسی کاربردی) آن‌ها توانایی تعبیه کردن و ارتباط داشتن داکیوساین به وبسایت‌ها، برنامه‌های موبایل و گردش کار سفارشی مشتری‌ها به راحتی در دسترس‌شان قرار می‌دهد. همه می‌دانند که امروز این دسترسی به بیش از ۴۰۰ هزار مشتری رسیده است و صدها میلیون کاربر برای صرفه جویی در زمان خود (زمان گردش کار از چند روز به کمتر از یک دقیقه کاهش یافته)، کاهش معقول قیمت‌ها و از بین بردن ایرادهای بزرگ از آن استفاده می‌کنند.

 

فرهنگ سازمانی

چرا منابع انسانی شرکت داکیوساین را برای کار انتخاب کرده‌اند؟

پاسخ در این سه جمله است:

 • محیط همکاری عالی:

در داکیوساین همکاری بسیار نزدیکی میان منابع انسانی و همچنین همراهان و مشتری‌های‌شان وجود دارد. این رویکرد بر پایه صداقت و بدون ترس جلو رفتن و پذیرش ریسک‌ها به وجود آمده است که آن‌ها را قادر می‌سازد تا بسیار بهتر و با سرعت بیشتری خدمات را به مشتری‌هایشان ارائه دهند. داکیوساین سرسخت، کنجکاو و همیشه به دنبال بهترین بودن است. آن‌ها از اشتباهاتشان درس می‌گیرند.

 • خلاقیت زیاد:

داکیوساین در حال انجام دادن کاری است که هیچکس قبلا آن را انجام نداده. آن‌ها در حال اختراع راه حل‌های جدیدی برای مسائل پیچیده جهانی هستند. آن‌ها پیشگام شراکت با بهترین شرکت‌ها و سرمایه گذاران در اشل جهانی هستند و آینده‌شان را با هدف‌های بلند پروازانه‌شان می‌سازند.

 • تاثیرگذاری بالا:

داکیوساین در حال تغییر دادن دنیا از روش‌های مختلف است.این تغییر ابتدا بر روی منابع انسانی خودشان صورت می‌گیرد و آن چیزی که آن‌ها در حال انجام دادنش هستند، یک تاثیرگداری بزرگ بر روی مردم، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد. آن‌ها مردم را به سمت فکر کردن بر روی آینده‌شان و پیشرفت در کار و زندگی می‌کشانند و این برای‌شان معنادار است.

 

محیط کار منابع انسانی شرکت داکیوساین - فرهنگ سازمانی - DocuSign

یکپارچگی در تمام بخش‌ها

فلسفه داکیوساین:

با تاثیر (IMPACT) داکیوساین، آن‌ها به خوبی به بهره برداری از قدرت منابع انسانی، محصولات و سود داکیوساین پرداختند. هدف آن‌ها تفاوت ایجاد کردن در جوامع جهانی‌ای است که کارمندان و مشتری‌های‌شان در آن زندگی و کار می‌کنند.

تجارت داکیوساین:

میلیون‌ها مشتری در سراسر جهان، زمانی که تاثیرشان در محیط کاهش پیدا کرد برای رسیدن به بهره وری و دستاوردهای کیفی در تجارت‌شان، در داکیوساین فعال شدند. آن‌ها از فرصتی که برای پیشرفت و رشد کردن به دست آوردند، نهایت استفاده را کردند و تاثیری که امروزه این مجتمع جهانی در جوامع و دنیا از طریق ابتکار عمل دارد، حاصل از آن است.

 

عصر داکیوساین:

آن‌ها به ترویج یک فرهنگ که حاصل آن تاثیرگذاری متقابل و حمایت جامعه و شرکت از یکدیگر باشد باور دارند. کارمندان داکیوساین برای فعالیت داوطلبانه در شرکت‌ها و جوامع‌شان مورد تشویق و حمایت قرار می‌گیرند و شرکت به حمایت از این فعالیت‌ها و باورها مفتخر است. آن‌ها به منابع انسانی خود می‌بالند.

 

اساس داکیوساین:

بنیان شرکت در همان روزهای نخست توسط کیت کراچ (Keith Krach) رییس داکیوساین، موسس آن تام گونسر (Tom Gonser) و مشاور عمومی راجی دیویس (Reggie Davis)، به همان خوبی‌ای که یک هیئت مشاوره کسب و کار ارشد و مدیران غیر انتفاعی حرفه‌ای آن را می‌سازند، پی‌ریزی شد (با نگرش بسیار مثبتی در مورد نحوه برخورد با منابع انسانی خود).

 

فناوری داکیوساین:

با مورد استقبال قرار گرفتن حق تایید کاملا دیجیتال الکترونیکی داکیوساین، اثبات شد که تمام شرکت‌های غیر دولتی تنها در پی بهبود بهره وری و کارایی نیستند؛ آن‌ها برای جوامعی که به آن‌ها خدمات می‌دهند، ارزش‌های بیشتری را تضمین می‌کنند. جایی که در آن هر دلار و دقیقه‌ای از هر چیز دیگری مهم‌تر است. داکیوساین به عنوان یک راه حل برای شرکت‌های غیر دولتی نوتاسیس، صنعت پیشرو تایید الکترونیکی را با تخفیفی خوب پیشنهاد می‌دهد و محصولات تعیین شده وب را برای شرکت‌هایی با بودجه‌های محدود از طریق شراکت با  داکیوساین در TechSoup (تکساب/ یک شرکت غیر دولتی) در نظر می‌گیرد.

 

حقایق در کوتاه‌ترین نگارش ممکن

بیش از ۴۰۰ هزار مشتری و صدها میلیون کاربر در سراسر دنیا.

عضویت ۷ شرکت از ۱۰ شرکت برتر فناوری دنیا.

عضویت ۱۸ شرکت از ۲۰ شرکت برتر دارویی دنیا.

عضویت ۱۰ شرکت از ۱۵ شرکت برتر خدمات مالی دنیا.

 

تفریحات کارمندان داکیوساین ـ منابع انسانی - فرهنگ سازمانی - DocuSign

 

در مورد استخدام

تجربیات متقضیان:

تجربه ۵۴% از شرکت کنندگان در پروسه استخدامی این شرکت مثبت بوده است. سطح سختی آزمون هم ۵۸% می‌باشد که می‌توان گفت متوسط است.
ابتدا ۵۰% متقاضیان آزمون به صورت آنلاین پذیرفته می‌شوند. ۲۴% متقضیان توسط مسئولین حوزه منابع انسانی تایید می‌شوند که ۲۰% شان توسط ریکروتر ( برنامه ای در حوزه استخدام مانند کارفلو ) گزینش می‌شوند و ۳% آن‌ها به صورت جدی مورد بررسی نهایی قرار می‌گیرند. ۲% آن‌ها مصاحبه حضوری انجام می‌دهند و ۱% را از روش‌های دیگر مصاحبه می‌کنند. در نهایت ۱% متقاضیان استخدام می‌شوند.

 

سوالات آزمون حضوری:

 • از تجربیات قبلی و همچنین مسائل الگوریتمیک سوالات زیادی پرسیده شد.
 • چرا داکیوساین؟
 • یک مورد غیر منتظره آن پازلی استخدامی بود. تصور کردن این که شرکت‌ها هنوز تصمیم گیری استخدام خود را بر پایه پازل‌ها می‌گذارند، دشوار بود.
 • یک برنامه بنویسید که سه حباب به عنوان ثابت داشته باشد و بتوانند نزدیک‌ترین حباب‌ها را به محل خود پیدا کنند.
 • چرا شما هنوز کارفرمای فعلی خودتان هستید؟
 • یک پروژه بر مبنای الزامات داده شده بسازید.

 

درآمد:

نماینده توسعه بازار ۴۲ هزار دلار در سال درآمد دارد و برای این سمت به طور متوسط ۳۶-۴۹ هزار دلار در سال حقوق در نظر گرفته می‌شود.

نماینده توسعه فروش ۳۵ هزار دلار در سال درآمد دارد و برای این سمت به طور متوسط ۳۱-۴۷ هزار دلار در سال حقوق در نظر گرفته می‌شود.

مهندس نرم افزار ۱۳۷هزار دلار در سال درآمد دارد و برای این سمت به طور متوسط  ۱۲۰-۱۷۰هزار دلار در سال حقوق در نظر گرفته می‌شود.

 

 

نظرات کارمندان:

 1. من به صورت تمام وقت برای داکیوساین کار می‌کنم. داکیوساین یعنی تعادل بین کار و زندگی و ساعت کاری‌اش منعطف است. همچنین دارای محصولات فوق العاده است! ما به راستی زندگی مشتری‌های‌مان را راحت می‌کنیم.
 2. بیمه رایگان، مناسبت‌های کارمندی، غذا و نوشیدنی‌های رایگان! مدیر کل یک هدف بسیار شفاف دارد و به سمت دستیابی به آن حرکت می‌کند و شرکت را نیز به آن سمت هدایت می‌کند. کار در کنار همکاران باهوش خیلی راحت و لذتبخش است.
 3. تاثیر داکیوساین در دی ان ای هر شخصی وجود دارد. آن‌ها همیشه به دنبال راه‌هایی برای تاثیر گذاری متقابل هستند. مرخصی عالی برای والدین! ۶ ماه مرخصی با حقوق برای مراقبت اولیه و ۲ ماه مرخصی با حقوق برای مراقبت غیر اولیه در نظر گرفته می‌شود.
 4. اون ها واقعا به حرف‌های شما گوش می‌دهند. این تنها شرکتی است که در آن مدیر عامل هر بازخورد و نظری را می‌خواند و بر مبنای اطلاعاتی که به صورت مستیم از طرف کارمندان خود کسب کرده، فعالیت می‌کند.
 5. آن‌ها تفاوت و شکاف جنسیتی بسیار جدی حل می‌کنند و به صورت کاملا جدی به دنبال حل آن نه تنها در شرکت خود، بلکه در سراسر صنعتی که بر آن متمرکز هستند، می‌باشند.

 

منظره محل کار در داکیوساین - منابع انسانی - فرهنگ سازمانی - DocuSign

مزایا:

آن‌ها مراقب منابع انسانی خود هستند و سخت تلاش می‌کنند که از حمایت شدن تیم‌شان در هر چه که نیاز دارند اطمینان حاصل کنند تا افراد در محیط کار و خارج از آن شاد و خوشحال باشند. تعدادی از برنامه‌های داکیوساین برای کمک کردن به رفع نیازهای منابع انسانی‌شان عبارت است از:

 • مرخصی با حقوق سخاوتمندانه
 • وجود امکان اضافه کاری
 • حقوق ۶ ماهه مستقل شدن (ترک پدر و مادر)
 • مجموع پاداش های جبران خسارت که شامل کمک‌های مالی می‌شوند
 • مزایا/ حقوق بازنشستگی: پیش پرداخت مالیات و پرداخت آن در دوره بازنشستگی
 • مزایای جامع پزشکی (به صورت رایگان برای کارمندان؛ پوشش ۵۰ درصدی برای وابستگان)
 • حساب های شخصی رایگان داکیوساین
 • برنامه پاداش ارجاع کارکنان
 • نوشیدنی و اسنک های فراوان
 • یادگیری و آموزش توسعه
 • صدور گواهینامه دانشگاهی داکیوساین

 

 

۶ سوالی که قبل از کار کردن برای داکیوساین، باید از خودتان بپرسید.

 1. آیا شما می‌خواهید روی مشتری‌ها و جوامع‌تان تاثیر گذار باشید؟ و آیا این خواسته برای شما یک ضرورت است؟
 2. آیا یک همکار خوب، پرشور و باهوش هستید؟
 3. آیا شما خلاق و سازنده هستید؟ و آیا با رویارویی با مسائل جدید مشکلی ندارید؟
 4. برای شما رویارویی با مشکلات مساوی لذت و شادی هست؟
 5. آیا شما سرسخت و متعهد و از خود گذشته هستید؟
 6. آیا شما می‌خواهید که روش کار، زندگی و ارتباط مردم با یکدیگر را تغییر دهید؟

 

اگر شما به تمام سوالات بالا جواب مثبت دادید و هنوز به داکیوساین علاقه دارید، لطفا موقعیت‌ها و فرصت‌ها شغلی در داکیوساین را بررسی کنید. چراکه به نظر می‌رسد که شما برای داکیوساین مناسب و عالی باشید!

 

پاور هوم ریمدلینگ: شانزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

دلتا ایر لاینز: هفدهمین شرکت برتر منابع انسانی

اکادمی مورتیج: هجدهمین شرکت برتر منابع انسانی

اچ ای بی: نوزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

لینکدین: بیستمین شرکت برتر منابع انسانی


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =