یک موتور محرکه برای صنعت مشاور املاک

کارفلو“وقتی شما انتخاب کنید که به کلر ویلیامز (Keller Williams) بپیوندید، به شرکتی که نیروهای با بیشترین بازدهی در صنعت مشاور املاک را در جهان دارد، خواهید پیوست.”

جمله بالا ادعای یکی از مدیران ارشد شرکت کلر ویلیامز می‌باشد. کلر ویلیامز یک شرکت دارنده حق امتیاز مشاور املاک بین المللی، با بیش از ۱۳۴ هزار آژانس مشاور املاک در سراسر جهان است و همچنین حوزه عملیاتی آن در ۷۹۰ شرکت در سراسر جهان توسعه یافته است.
کلر ویلیامز در سال ۱۹۸۳ میلادی توسط گری کلر (Gary Keller) و جوی ویلیامز (Joe Williams) با داشتن اهداف مهمی از جمله مراقبت‌های ویژه، کسب و کار ارزشمند و مفهوم بخشیدن به زندگی برای همکاران‌شان تاسیس شد. املاک کلر ویلیامز سریع‌ترین رشد را در میان دارندگان حق امتیاز مشاور املاک در این صنعت از زمان پیدایش آن دارا می‌باشد.
در سال ۱۹۹۱ میلادی، شرکت شروع به گرفتن حق امتیاز کرد و از همان زمان در سراسر الایات متحده گسترش یافت؛ همین‌طور در کانادا، اندونزی، آفریقای جنوبی، ویتنام و دبی.
در سال ۲۰۱۱ میلادی، در طی بزرگترین چالش بازار مشاور املاک در تاریخ؛ کلر ویلیامز نه تنها برشکست نشد بلکه در قرن ۲۱ پیشرفت آن برای تبدیل شدن به دومین دارنده حق امتیاز مشاور املاک بزرگ در ایالات متحده در سال ۲۰۱۲ میلادی، سرعت گرفت. شرکت به عنوان رنک شماره ۱ دارنده حق امتیاز مشاور املاک در لیست سی و سومین مراسم سالانه “۵۰۰ حق امتیاز برتر” توسط مجله Entrepreneur (کارآفرین) قرار گرفت که این موضوع در تاریخ کلر ویلیامز بسیار ارزشمند است.
در سال ۲۰۱۴ میلادی، کلر ویلیامز با تایید اکثر نهادهای مرتبط، تبدیل به بزرگترین صاحب امتیاز مشاور املاک در جهان شد.


در این مقطع بیشتر از هر زمان دیگری تا آن دوره، حرفه‌ای‌های صنعت مشاور املاک در حال تبدیل کردن املاک کلر ویلیامز به قدرتمندترین شرکت در زمینه‌های آموزش، مربیگری، فناوری، فرهنگ و به وجود آوردن فرصت‌های ثروتمند شدن هستند. این امر حاکی از میزان وصف ناپذیر پتانسیل آن‌ها و توانایی آن‌ها در قدرتمند کردن مشاغل و منابع انسانی خود تا بالاترین سطح ممکن است.

 

شرکت مشاور املاک کلر ویلیامز- منابع انسانی - فرهنگ سازمانی

بیمارستان کودکان سنت جود: نهمین شرکت برتر منابع انسانی

التیمت سافتور: دهمین شرکت برتر منابع انسانی

سپ: یازدهمین شرکت برتر منابع انسانی

مک کینسی : دوازدهمین شرکت برتر منابع انسانی

داکیوساین: چهاردهمین شرکت برتر منابع انسانی

 

سیستم اعتقادی کلر ویلیامز

اعتقاد اساسی املاک کلر ویلیامز این حکم خدشه ناپذیر است که در مشکلات و ضررها همراه مشتریان و همراهان تجارتی خود باشند. آن‌ها باور دارند که شرکت کلر ویلیامز می‌تواند از راه‌های بی نظیری در زندگی‌های‌شان با آن‌ها شریک شود. این امر بسیار به درک کردن سیستم اعتقادی کلر  ویلیامز که WI4C2TS نامیده می‌شود، به مردم کمک می‌کند. این سیستم به آن‌ها کمک می‌کند که چگونه یکدیگر را یاری دهند و چگونه تجارتی پر سود داشته باشند.

سیستم WI4C2TS و فرهنگ سازمانی کلر ویلیامز!

نام این سیستم از حروف اول ۹ اصل مهم و اختلال ناپذیر فرهنگ سازمانی کلر ویلیامز تشکیل شده است. این ۹ اصل در زیر آماده‌اند و در واقع فرهنگ سازمانی کلر ویلیامز می‌باشند:

 • برد برد : در غیر این صورت معامله نکردن
 • امانت : کار درست را انجام دادن
 • مشتری‌ها : همیشه اولویت با آن‌ها است
 • تعهد : در همه چیز
 • ارتباطات : اول پیگیری برای درک کردن متقابل
 • خلاقیت : ایده‌ها مهم‌تر از نتایج هستند
 • کار گروهی : دستیابی به موفقیت و پیشرفت در کنار یکدیگر
 • اعتماد : با صداقت شروع کردن
 • موفقیت : نتیجه گرفتن از طریق مردم

 

محیط کار شرکت کلر ویلیامز - منابع انسانی

 

تفاوت کلر ویلیامز

املاک کلر ویلیامز از تمام شرکت‌های مشاور املاک در دنیا، از بسیاری جهات برجسته‌تر هستند. توجه به منابع انسانی آن‌ها مورد توجه است و هنوز نکات کلیدی متعددی وجود دارند که پیشرو بودن آن‌ها را به عنوان یک نوآور و رهبر صنعتی ثابت می‌کنند. تعدادی از مسیرهایی که کلر ویلیامز در آن‌ها پیشرو است به اختصار در زیر تشریح شده است.

 • آموزش

در کلر ویلیامز، تعهد آن‌ها به آموزش بی‌نظیر است. از کلاس‌های درسی گرفته تا آموزش‌های فردی، آموزش آنلاین و برنامه‌های مربیگری تحسین شده آن‌ها را در این خصوص می‌توان نام برد. آن‌ها پیشرفته‌ترین و جامع‌ترین فرصت‌های آموزشی در مشاور املاک را فراهم می‌سازند.

 • فناوری و بازاریابی

جایگاه فناوری و بازاریابی آن‌ها در میان نوآورترین شرکت‌ها در صنعت مشاور املاک قرار دارد. تمرکز کاملی که بر جهتدهی به تجارت و حفظ کردن زمان و پول مشتری دارند، خود اثباتی بر این ادعا می‌باشد. ابزار کاری پیشرفته و جدیدی که آن‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند، نه تنها تمرکزشان را به هم نمی‌ریزد بلکه همان قدر باقی می‌ماند.

 • فرهنگ

فرهنگ منحصر به فرد آن‌ها احساسی خاص در میان منابع انسانی شرکت به وجود می‌آورد؛ احساسی که آن‌ها را به خانواده و جامعه‌ای نادر و منحصر به فرد در صنعت مشاور املاک تبدیل می‌کند و زمانی که کسی در کلر ویلیامز باشد، عضوی از این خانواده است.

 • ایجاد ثروت

پلتفورم ایجاد ثروت کلر ویلیامز حول فرضیه‌ای که مبتنی بر شرکت کردن همکاران فعال آن‌ها در ساختن غالب شرکت مشاور املاک در تجارت‌شان و فرصت برداشت کردن کاشته‌های خود همراه با پاداش‌های مالی  را میسر می‌کرده، ساخته شده است.

 

شناسایی کلر ویلیامز در کلید واژه‌های یک کلمه‌ای!

ماموریت

 • داشتن مراقبت‌های ویژه
 • کسب و کار ارزشمند
 • مفهوم بخشیدن به زندگی
 • تجربیات ارزشمند کسب شده
 • از بین بردن ناهنجاری‌ها

چشم انداز

تبدیل شدن به شرکت مشاور املاک منتخب آژانس‌ها و مشتری‌های‌شان.

ارزش‌ها

خدا، خانواده و سپس تجارت

دیدگاه

شرکت فناوری و نوآوری که پلتفرم مشاور املاکی را فراهم می‌کند که خریداران و فروشندگان آژانس‌ها، آن‌ها را ترجیح می‌دهند.

مراکز

در تجارت کلر ویلیامز، آن‌ها در مورد مکانی که شما با پیمانکارهای‌تان ارتباط برقرار می‌کنید دقت به خرج می‌دهند. آن‌ها این را فهمیده‌اند که هر کجا شما احساس امنیت کنید و بتوانید به راحتی نفس عمیق بکشید، در واقع جایی است که احساس خوب حضور در یک خانواده را به شما القا می‌کند و در آن احساس قدرت می‌کنید.

رویداد‌ها

علاوه بر کلاس‌ها و آموزش‌های آنلاین، شما می‌توانید در تعدادی از جریانات پویا در صنعت مشاور املاک به هر یک از کالج‌های کلر ویلیامز بپیوندید. تصمیمات تجاری سالیانه کلر ویلیامز شامل پروژه تجدید دیدار خانوادگی و کمپ مگا، ابزارآلات و مجموعه فرصت‌هایی که از ارتباطات منشعب می‌شوند را در اختیار شما قرار می‌دهند که معمولا با نتایج مطلوبی نیز همراه می‌باشند.

 

جشن های کلر ویلیامز برای منابع انسانی خود - فرهنگ سازمانی

استخدام در کلر ویلیامز

مراحل استخدام:

تجربه ۶۸% از شرکت کنندگان در پروسه استخدامی این شرکت مثبت بوده است. سطح سختی آزمون هم ۴۶% می‌باشد که می‌توان گفت متوسط است.

ابتدا ۳۸% متقاضیان آزمون به صورت آنلاین پذیرفته می‌شوند و ۲۴% آن‌ها به مصاحبه حضوری دعوت می‌شوند. ۲۲% متقضیان توسط مسئولین حوزه منابع انسانی تایید می‌شوند که ۶% شان توسط ریکروتر (برنامه ای در حوزه استخدام مانند کارفلو) گزینش می‌شوند و ۳% آن‌ها به صورت جدی مورد بررسی نهایی قرار می‌گیرند. ۲% آن‌ها مصاحبه حضوری مجدد انجام می‌دهند و در نهایت ۱% متقاضیان استخدام می‌شوند.

درآمد:

دلال معاملات ملکی ۵۶ هزار دلار در سال درآمد دارد و برای این سمت به طور متوسط ۱۰۰-۲۲۰ هزار دلار در سال حقوق در نظر گرفته می‌شود.

نمایندگی املاک و مستغلات ۵۰ هزار دلار در سال درآمد دارد و برای این سمت به طور متوسط ۱۰۰-۲۲۰ هزار دلار در سال حقوق در نظر گرفته می‌شود.

رهبر تیم ۶۵ هزار دلار در سال درآمد دارد و برای این سمت به طور متوسط  ۴۰-۱۱۰ هزار دلار در سال حقوق در نظر گرفته می‌شود.

سوالات:

جایگاه خودت را در شرکت پس از سه سال کجا می‌بینی؟

اهداف و کارهایی که می‌خواهی انجام بدهی و برای آن‌ها نهایت تلاشت را بکنی چیست؟

چرا مشاور املاک را به عنوان شغل آینده‌ات انتخاب کرده‌ای؟

چه درآمدی را برای خودت در پایان سال اول در نظر داری؟

چرا میخواهی یک دلال معاملات ملکی باشی؟

آیا احساس می‌کنی جایگاهی که به شما پیشنهاد شده است، مهم است؟

مزایا:

کار آموزی: جامع بودن و یادگیری کامل نحوه برخورد مشاور املاک مسکونی در مواقع بحرانی و درگیری با بدهی‌ها.

دورکاری: دسترسی کامل به سایت‌های معروف مشاور املاک.

توسعه حرفه‌ای: آموزش‌های مشاور املاک کامل و جامع.

برنامه‌های آموزشی عالی برای آژانس‌های جدید وجود دارد.

حمایت و آموزش فوق العاده است.

فرهنگ سازمانی، منابع انسانی، دفتر، آموزش، انعطاف موارد غیر قابل کتمانی هستند.

معایب:

وقت زیادی صرف آموزش دادن آژانس‌های جدید می‌شود.

تفاوت کمیسیون با دیگر کارگزاری‌ها قابل مقایسه نیست و بی‌رحمانه است.

فاقد مزایای عمومی، ما به عنوان پیمانکاران مستقل کار می‌کنیم.

 

کلاس های آموزشی کلر ویلیامز برای منابع انسانی - فرهنگ سازمانی

نظرات کارمندان:

 1. من بیشتر از یک سال است که به صورت تمام وقت برای کلر ویلیامز کار می‌کنم. افکار و سلیقه آزادانه، مدیریت زمان، اهداف عالی و روش‌های تجاری به روز، آموزش‌های فردی و فرصت‌های پیشرفت فراوان از جمله مزایای شرکت می‌باشند. میزان دریافتی بی‌ثبات، وابستگی به بازار و فاصله‌های زمانی بین دریافتی‌ها معایب آن است و توصیه من به مدیر هدفمند بودن، مدیریت کردن زمان، حل تمام مشکلات، افکار پر ریسک و بودجه هدفمند است.
 2. کلر ویلیامز یک محیط کاری عالی برای رشد کردن است. وقتی اینجا هستید، باید آماده باشید برای سفر کردن به سمت موفقیت. اینجا بهترین مکان برای یک دلال معاملات ملکی است. پرداختن به فناوری‌های روز، آموزش نکات اصلی به منابع انسانی، فرهنگ سازمانی عالی و همه مردم خوبی که در جای جای کلر ویلیامز حضور دارند، آن را به یک مرکز خوب که آژانس‌ها ترجیح‌ش می‌دهند، تبدیل می‌کند. آژانس‌ها اطمینان دارند که کلر ویلیامز باعث پیشرفت مشاغل مشاور املاک‌شان در طولانی مدت خواهد شد.
 3. من کمتر از یک سال در کلر ویلیامز به صورت تمام وقت مشغول به کار بوده‌ام. اینجا آموزش‌های بسیاری برای موفقیت در تجارت‌های متعدد وجود دارد؛ مخصوصا در صنعت مشاور املاک که گل سرسبد آن‌ها می‌باشد. کلر ویلیامز بهترین مکان برای شروع کار و یادگیری توانایی حضور در یک تیم می‌باشد. هیچ مشکل قابل لمسی در کلر ویلیامز وجود ندارد. کلر ویلیامز فوق العاده است. با اینکه من اکنون دیگر در شرکت حضور ندارم اما منتظر شنیدن موفقیت‌های تجاری بیشتر آن‌ها هستم.
 4. من بیشتر از ۸ سال است که به صورت تمام وقت برای کلر ویلیامز کار می‌کنم. محیط تیمی، فضای خانوادگی، حمایت قانونی و فناوری به روز از جمله ویژگی‌های مثبت این شرکت می‌باشد.
 5. اینجا آموزش و حمایت از منابع انسانی فوق العاده است. مدیر مسئول آن بهترین نکته شرکت می‌باشد. مدیرها زیاد دیده نمی‌شوند. کلر ویلیامز جایی است که من انتخاب کرده‌ام در آن زندگی و کار کنم. من هیچ شکستی را نمی‌توانم برای این شرکت متصور باشم. پتانسیل پیشرفت اینجا فوق العاده است.

 

سیلزفورس: پانزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

پاور هوم ریمدلینگ: شانزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

دلتا ایر لاینز: هفدهمین شرکت برتر منابع انسانی

اکادمی مورتیج: هجدهمین شرکت برتر منابع انسانی

اچ ای بی: نوزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

لینکدین: بیستمین شرکت برتر منابع انسانی


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =