از رویای آمریکایی (American dream) تا شرکت پاور هوم ریمدلینگ ( Power Home Remodeling ):

کارفلو – پس از جنگ جهانی دوم، مردم آمریکا از جنگ و ملتهب بودن فضای پس از آن به شدت خسته شده بودند و فضای کشور را ناامیدی و بی‌انگیزه‌گی فرا گرفته بود. در این میان فضای کشور نیاز مبرمی به یک تغییر بزرگ داشت؛ تغییری که نه تنها فضای حاکم را تغییر دهد بلکه موتور محرکی باشد برای بیشتر شدن تلاش منابع انسانی کشور برای خاک روبی گرد و غبار به جا مانده از جنگ! در این میان “رویای آمریکایی” متولد شد و علاوه بر سیاست مداران؛ نویسنده‌ها، رونامه‌نگاران و دیگر قلم داران آن دوره آمریکا نیز به ترویج و تبلیغ این مفهوم اهتمام ورزیدند. آرام آرام چهره جنگ زده و غمگین کشور تغییر کرد و رو به بهبود نهاد. امروزه شرکت پاور هوم ریمدلینگ ( Power Home Remodeling ) با شعار محقق سازی رویای آمریکایی، علاوه بر زنده نگه داشتن غرور و انگیزه مردم آمریکا، در جهت ایجاد مشاغل بسیاری برای این کشور تلاش کرده که تا حدود زیادی هم به این مهم دست یافته است.

وورد واید تکنولوژی: هشتمین شرکت برتر منابع انسانی

بیمارستان کودکان سنت جود: نهمین شرکت برتر منابع انسانی

التیمت سافتور: دهمین شرکت برتر منابع انسانی

سپ: یازدهمین شرکت برتر منابع انسانی

مک کینسی : دوازدهمین شرکت برتر منابع انسانی

کلر ویلیامز: سیزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

 

سخنرانی مدیر عامل پاور هوم ریمدلینگ (Power Home Remodeling) برای منابع انسانی شرکت

 

تاریخچه: “بیایید با هم اولین باشیم!”

جف کالینر، مدیر عامل گروه پاور هوم ریمدلینگ ( Power Home Remodeling ) در شهر چستر، در ایالت فیلادلفیا، قدمی تاریخی برای رسیدن به آینده‌ای روشن برداشت.


 

این شرکت خصوصی و خانوادگی در سال ۱۹۹۲ تاسیس شد و در همان ابتدا با بیش از ۵۰۰ کارمند و ۱۳۰ میلیون دلار فروش، تبدیل به چهارمین شرکت بزرگ بازسازی خانه شد.

مقر اصلی پاور هوم ریمدلینگ در حومه شهر فیلادلفیا قرار داشت. این شرکت در سراسر منطقه مید آتلانتیک شامل کانکتیکات، دلاویر، مریلند، نیوجرسی، نیوورک، پنسیلوانیا و ویرجینیا؛ برای ساکنان با راه حل‌هایی برای صرفه جویی در هزینه بازسازی خارجی، مانع از هدر رفتن انرژی می‌گشت و محصولات خانگی شامل پنجره‌ها، پارتیشن‌ها، درها، سقف‌ها و عایق بالکن را برای ساکنان بهبود می‌بخشید.

 

پاور هوم ریمدلینگ ( Power Home Remodeling ) به بیش از ۳۵۰۰۰ صاحب خانه خدمات ارائه کرد و جایزه بهترین محیط کار را در سال ۲۰۱۰ از طرف شرکت پژوهش‌های فیلادلفیا دریافت کرد. همچنین از صندوق بودجه کمک مالی‌ای دریافت کرد که به شرکت این امکان را می‌داد که یک مرکز ملی پیشرفته تکنولوژیکی بسازند و صدها شغل جدید برای منابع انسانی در سراسر ایالات متحده پدید آورند.

در طی دو سال بعدی، شرکت پروژه‌هایش را به بازارهای دیگر نیز گسترش داد؛ شامل لانگ ایسلند، بستون، آتلانتا، دنور، پیتزبرگ، دالاس، آستین و هوستن.

 

در انتهای سال ۲۰۱۴، شرکت انتظار داشت که به بزرگترین شرکت بازسازی خانه در کشور تبدیل شود و مطابق با فکر کالینر محصولات خط تولیدش را توسعه دهد. همچنین به ارائه راه حل‌هایی برای بهبود خانه با تامین انرژی کارآمد و سازگار با محیط زیست ادامه دهد.

 

کالینر: ” ما به استخدام جوانان و افراد کار آفرینی که میل به موفقیت‌های بزرگ دارند، ادامه دادیم که از هر دو نظر مالی و کار در فضای داخلی برای ما مفید بودند و آن‌ها را از طریق تشویق کارکنان حرفه‌ای حفظ کردیم. ما کیفیت محصولات‌مان را بدون بالا بردن قیمت با همان کارایی همیشگی، افزایش دادیم. ما با یکپارچگی، صداقت و زیرکی کار کردیم و رضایت مشتری‌های‌مان را جلب کردیم و به گسترش شرکت خود پرداختیم.”

 

در سال ۲۰۱۸ کوری شیلر و آشر رافائل مدیر عامل‌های شرکت پاور هوم ریمدلینگ، به عنوان بهترین مدیر عامل‌های سال در میان تمام شرکت‌های دنیا انتخاب شدند. همچنین محیط کار شرکت آن‌ها نیز به عنوان بهترین محیط کار سال ۲۰۱۸ انتخاب گشت.

 

 

محیط کار پاور هوم ریمدلینگ (Power Home Remodeling) و صمیمیت منابع انسانی

 

هدف پاور هوم ریمدلینگ ( Power Home Remodeling ) به وجود آوردن روابطی طولانی مدت است!

آن‌ها رابطه‌شان را با صاحب خانه‌ها و مشتری‌های‌شان قطع نمی‌کنند. به عنوان یک همراه پاور هوم ریمدلینگ، شما باید پیگیر مزایای آن‌ها باشید:

 • با وفاداری کار کردن و قابل اعتماد بودن
 • شرایط پرداخت سریع
 • حمایت فروشندگان از فرصت‌های آموزشی
 • امکان مرجوعی شدن هزینه‌های پرداخت شده برای هر مشتری جدید یا کارمند پاور هوم ریمدلینگ
 • همه بازایابی و فروش‌ها با پاور هوم ریمدلینگ انجام می‌شوند
 • یک رهبر صنعتی! شما اگر می‌توانید به برند پاور هوم ریمدلینگ ضربه بزنید!

 

 

فرهنگ سازمانی:

 1. رویای کارمندان و مشتری‌ها باید محقق شوند. آن‌ها غیر ممکن را باید به ممکن تبدیل کنند و این تمام چیزی است که می‌خواهند.
 2. همواره در حال دنبال کردن راه‌هایی هستند که باعث نوآوری در تکنولوژی منابع انسانی می‌شود. همیشه به دنبال ایده‌های جدید و راهکار‌های قدرتمند هستند.
 3. انتظارات همه را باید برآورده کنند و همه را راضی نگه دارند. اعتقاد دارند که بیشتر از یک شرکت بازسازی خانه هستند و بیشترین نقش را در ایجاد اعتماد به نفس در کارمندان‌شان دارند.
 4. از منابع انسانی به درستی استفاده می‌کنند. کارمندان‌شان چه در زندگی و چه در کار باید به بهترین خود تبدیل شوند.
 5. وفا کننده به عهدهای‌شان هستند. همیشه با صداقت رفتار می‌کنند و با مشتری‌های‌شان صمیمی و گرم برخورد می‌کنند.
 6. پیشتاز در نوآوری و تکنولوژی هستند. متفاوت هستند و اعتقاد دارند که مشتری‌های‌شان نیز متفاوت‌اند.

 

 

 منابع انسانی شرکت پاور هوم ریمدلینگ و محیط کار جذاب آن‌ها

 

مزایای شرکت پاور هوم ریمدلینگ ( Power Home Remodeling ):

بیمه سلامت:

بیمه سلامت توسط این شرکت ارائه می‌شود و آن‌ها در اختصاص دادن مزایای آن بسیار خوب عمل می‌کنند و هر ساله در این پروسه در کنار کارمندان خود  قدم برمی‌دارند.

برنامه ۴۰۱کا:

با مشارکت و تشویقی که در برنامه پیشرفت هر عضو شرکت صورت می‌گیرد، در اجرای برنامه ۴۰۱کا آن‌ها نمی‌توان نکته منفی‌ای پیدا کرد.

تخفیف کارمندی:

وقتی که شخصی را استخدام می‌کنند، آن شخص می‌تواند برای خانه‌اش از محصولات شرکت با قیمت‌های استثنایی بهره‌مند شود. این دامی است که پاور هوم ریمدلینگ برای منابع انسانی خود پهن می‌کند!

شخصی سازی پکیج‌ها:

این امکان وجود دارد که هر کارمندی با توجه به وضعیت خود می‌تواند، پکیج مورد نظرش را شخصی سازی کند.

مزایای درمانی:

شرکت از کارمندان و خانواده‌های آن‌ها در هر شرایطی که از لحاظ پزشکی نیاز به درمان داشته باشند،  حمایت می‌کند. راضی نبودن از آن‌ها کار بسیار دشواری است!

 

 

جذب و استخدام پاور هوم ریمدلینگ ( Power Home Remodeling ):

 

مراحل استخدام:

تجربه ۶۴% از شرکت کنندگان در مصاحبه شرکت، نسبت به سوالات مثبت بوده است. سطح دشواری سوالات نیز ۴۶% می‌باشد که از لحاظ دشواری متوسط محسوب می‌شود. ۵۰% متقاضیان در مصاحبه آنلاین پذیرفته می‌شوند و ۲۵% آن‌ها به صورت حضوری در مصاحبه اولیه پذیرفته می‌شوند. ۶% به عنوان کارآموز پذیرفته می‌شوند و ۱۰% هم به مصاحبه حضوری دوم راه میابند که نیمی از آن‌ها استخدام می‌شوند.

 

سوالات:

چه میزان حقوقی شما را راضی می‌کند؟

از تجربیات قبلی‌تان برای ما بگویید.

در چه صورتی از کار کردن برای پاور هوم ریمدلینگ تجدید نظر می‌کنید؟

چرا پاور هوم ریمدلینگ را برای کار انتخاب کرده‌اید؟

چرا باید به استخدام شما فکر کنیم وقتی که در حال مصاحبه با دیگر متقاضیان هستیم؟

 

حقوق:

این شرکت در مقوله حقوق، جزو شرکت‌هایی است که بیشترین حقوق را به منابع انسانی خود اختصاص می‌دهند.

حقوق یک مشاور بازسازی معمولا ۷۵ هزار دلار در سال می‌باشد و در بازه ۱۰-۱۵۰ هزار دلار در سال متغیر است.

حقوق یک مدیر پروژه نیز معمولا ۶۰ هزار دلار در سال می‌باشد و در بازه ۵۰-۶۵ هزار دلار در سال متغیر است.

حقوق یک بازاریاب می‌تواند در بازه ۲۶-۳۴ هزار دلار در سال متغیر باشد و به طور معمول ۲۶ هزار دلار در سال می‌باشد.

 

 

عکس دسته جمعی کارمندان پاور هوم ریمدلینگ (Power Home Remodeling) - منابع انسانی

 

نظرات کارمندان:

 1. پاور هوم ریمدلینگ در کل! من بیش از یک سال است که به صورت تمام وقت برای پاور هوم ریمودلینگ کار می‌کنم. فرهنگ سازمانی این شرکت با شرکت‌های دیگر به کلی متفاوت است. مدیر به خوبی آموزش دیده و پر انرژی و آگاه است! اینجا لحظه لحظه‌اش لذتبخش و انرژی‌اش بی پایان است. با پاور هوم ریمدلینگ می‌توانید بسیار عالی در حرفه خود پیشرفت کنید.
 2. مدیر پاور هوم ریمدلینگ همیشه در حال تکامل و پیشرفت است. از ایده‌ها، مفاهیم و رویکردها جدید دائما استقبال می‌کند. فلسفه کمپانی ابتدا خدمت کردن به منابع انسانی خود است، چرا که کمپانی ارزش داشتن کارمندان خوب و وفادار را فهمیده است.
 3. من کمتر از یک سال است که به صورت تمام وقت در پاور هوم ریمدلینگ کار می‌کنم. کمپانی بزرگ، حقوق خوب و یک محیط کار عالی که برای کمک کردن به موفقیت تو همیشه محیا است. شرکت پاداش‌های بزرگی برای سختکوشی در کار به هر شخص ارائه می‌دهد!
 4. با سابقه بیش از ۵ سال به صورت تمام وقت کار کردن، برای شرکت پاور هوم ریمدلینگ؛ می‌توانم بگویم که پاور واقعا برای کمک کردن به موفقیت منابع انسانی‌اش تلاش می‌کند. شرکت بیشترین تمرکز خود را بر روی پیشرفت کردن کارمندان خود قرار داده است. اینجا محیط کاری امن وجود دارد و همه به یکدیگر طوری احترام می‌گذارند که به محیط‌های دیگری که من تجربه کرده‌ام شبیه نیست. صمیمیت خاصی میان افراد برقرار است و همه هوای یکدیگر را دارند و سعی می‌کنند این فضا را برای مشتری‌ها هم به وجود آورند.
 5. من بیش از ۵ سال است که در شرکت پاور هوم ریمدلینگ مدیر پروژه هستم. اینجا برای کاری که انجام می‌دهی پاداش می‌گیری و به شما کمک می‌شود تا در جنبه‌های فردی و کاری پیشرفت کنید!

داکیوساین: چهاردهمین شرکت برتر منابع انسانی

سیلزفورس: پانزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

دلتا ایر لاینز: هفدهمین شرکت برتر منابع انسانی

اکادمی مورتیج: هجدهمین شرکت برتر منابع انسانی

اچ ای بی: نوزدهمین شرکت برتر منابع انسانی

لینکدین: بیستمین شرکت برتر منابع انسانی


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =